Wersja językowa PL US
Projekt UE wdrożenie prac B+R

 

P.P.H KAMPA Pacut Andrzej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 3.4 Rozwój i konkurencyjności Małopolskich MŚP,  Podziałanie 3.4.4 Dotacje MŚP pn. „Wdrożenie na rynek innowacyjnego obuwia damskiego z wkładkami profilaktycznymi i komfortowymi masującymi stopy, na bazie przeprowadzonych badań B+R”.

 

Przedmiot projektu: projekt obejmuje wdrożenie w firmie „KAMPA” Andrzej Pacut, wyników przeprowadzonych badań B+R, a co za tym idzie, zakup urządzeń niezbędnych, do uruchomienia produkcji zaprojektowanego obuwia takich jak: stół do rozkroju - ploter wraz z oprogramowaniem wspierającym, maszyny do szycia (jednoigłowa, dwuigłowa oraz zygzak), aktywizator kleju, maszyna szyjąca do spodów, wklejarka międzypodszewkowa, prasa podeszew dwustanowiskowa do zgrzewania elementów buta oraz formowarka pięt.

 

Cel projektu: wiodącym celem projektu jest wdrożenie w firmie „KAMPA” Pacut Andrzej rozwiązań projektowo-konstrukcyjno-technologicznych, linii produktów ELASTIC SOFT  w technologii REPLACEABLE INSOLE powstałej w wyniku prac badawczych opracowanych w ramach realizacji fazy badawczo-rozwojowej projektu, z poddziałania RPO WM: 1.2.3 Bony na innowację, co też jest kontynuacją wyżej wymienionego projektu. Są to działania w zakresie wdrażania wzornictwa przemysłowego.

 

Planowane efekty: w wyniku realizacji projektu zostaną osiągnięte następujące rezultaty: wdrożenie opracowanych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych REPLACEABLE INSOLE, nowej linii produktów obuwia damskiego ELASTIC SOFT oraz wdrożenie zaprojektowanych i opracowanych rozwiązań technologiczno – konstrukcyjnych dwóch rodzajów wkładek – wkładki masującej i profilaktycznej.

 

Wartość całkowita projektu: 720 285,54 zł

 

Wartość wydatków kwalifikowalnych: 585 598,00 zł

 

Wkład Funduszy Europejskich: 322 078,90 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl