Wersja językowa PL US
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
- Jak zmierzyć stopę by móc podać odpowiedni rozmiar ?
Aby dokładnie zmierzyć długość naszej stopy, należy sięgnąć do najprostszych metod.Proponujemy wziąć białą kartkę papieru. Następnie odrysować na niej stopę. Proszę wziąć miarkę i na podstawie sporządzonego rysunku zmierzyć dwa najbardziej wystające punkty naszej stopy(od palcy do pięty).
Można również pobrać szablon

- Czy i jaka gwarancja przysługuje na zakupione przeze mnie buty?
Oczywiście na nasze buty przysługuje gwarancja dwuletnia. Podstawą jest paragon który otrzymacie Państwo przez Nas wraz z otrzymaniem produktu przez kuriera.

 -Gdzie mogę odebrać zakupiony towar ?
 Jeżeli wybrali Państwo opcję odbiór osobisty towar można odebrać w miejscowości Stanisław Dolny 312 A (woj.małopolskie)po wcześniejszym ustaleniu terminu.

-Jak ustalić termin odbioru towaru ?
Po zakupieniu towaru w Naszym sklepie internetowym w podsumowaniu należy zaznaczyć sposób dostawy "odbiór osobisty" a następnie w uwagach podać proponowany termin odbioru towaru wraz z numerem telefonu osoby która będzie odbierać towar.

 - Jak mierzyć stopę?
Aby dokładnie zmierzyć długość naszej stopy, należy sięgnąć do najprostszych metod.
Proponujemy wziąć białą kartkę papieru. Następnie odrysować na niej stopę. Proszę wziąć miarkę i na podstawie sporządzonego rysunku zmierzyć dwa najbardziej wystające punkty naszej stopy(od palcy do pięty). Prosimy nie dodawać dodatkowych centymetrów ponieważ taka praktyka doprowadzi do sfałszowania otrzymanego wyniku.
Jeżeli po takim odmierzeniu stopy nadal nie mamy pewności co do rozmiaru prosimy pamiętać, iż buty wykonane są ze skóry(zarówno środek jak i wnętrze) i w związku z tym z pewnością podczas użytkowania rozciągną się i dostosują do kształtu i rozmiaru naszej stopy. Zwykle jeżeli klientki znajdują się w sytuacji, gdy są ,,pomiędzy rozmiarami" zalecamy wzięcie rozmiaru mniejszego, ponieważ tak jak wyżej wspomnialiśmy buty mocno się rozchodzą. Reguły tej nie stosujemy w przypadku klientek posiadających stopę szeroką, wówczas dla wygody zalecamy rozmiar większy. Proszę pamiętać, że jeżeli buty nie są personalizowane to zawsze można je wymienić na inny rozmiar.

 
Gdyby Państwo mieli pytania które nie znalazły się na wyżej wymienionej liście prosimy o kontakt, nasza konsultantka chętnie odpowie na zadane przez Was pytania.TEL:530-209-388
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl