Wersja językowa PL US
INNOWACYJNOŚĆ

 

Z przyjemnościom chcieliśmy zakomunikować że ciągle poszerzamy swoje umiejętności, chcąc zapewnić Państwu wygodę i jakość na najwyższym poziomie firma Kampa realizuje kolejny już projekt z cyklu programów na innowacyjność. 

PROJEKT 1.2.3 Bony na innowacje 

„Opracowanie innowacyjnego obuwia damskiego z komfortowymi wkładkami masującymi stopy i i profilaktycznymi w celu wdrożenia w firmie PPH KAMPA Pacut Andrzej” 

 

Firma PPH KAMPA Pacut Andrzej w okresie 1.09.2016 – 28.04.2017 realizuje projekt pt. „Opracowanie innowacyjnego obuwia damskiego z komfortowymi wkładkami masującymi stopy i i profilaktycznymi w celu wdrożenia w firmie PPH KAMPA Pacut Andrzej” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 1 Oś Priorytetowa Gospodarka wiedzy, Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje.
Cel projektu: opracowanie nowej kolekcji, innowacyjnego na poziomie przedsiębiorstwa, obuwia damskiego z wymiennymi komfortowymi wkładkami masującymi stopy i profilak-tycznymi, przeznaczonego dla osób ze stopami wrażliwymi oraz ceniącymi komfort w czasie chodzenia. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na obuwie wygodne zapewniające prawidłowe funkcjonowanie stóp w zakresie biomechaniki i fizjologii.
Planowane efekty projektu: poprawa konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie do produk-cji innowacyjnych produktów.
Wartość projektu (koszty kwalifikowane): 50 000 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 45 000 zł
Wykonawca usługi badawczej w ramach realizowanego projektu: Instytut Przemysłu Skó-rzanego w Łodzi Oddział w Krakowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl